Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Луківській об'єднаній територіальній громаді навчали роботодавців
У Луківській об'єднаній територіальній громаді навчали роботодавців

Луків: для роботодавців провели бліц-навчання

18:43 16.04.2018
531

У Луківській об'єднаній територіальній громаді навчали роботодавців.

У п'ятницю, 13 квітня, в селищі Луків Турійського району провели бліц-навчання для роботодавців. Захід відбувся за сприяння Турійського районного центру зайнятості, зайнятості та управління Держпраці у Волинській області та Луківської об'єднаної територіальної громади. Також до події залучили Ковельське управління пенсійного фонду України. Про це йдеться у дописі групи «Турійський районний центр зайнятості» у Facebook.

Відкрили навчання директор центру зайнятості Олександр Швець та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Валерій Михалюк. Олександр Швець розповів про основні функції державної служби зайнятості в умовах реформування, сучасні інформаційно-комунікаційні технології, які використовує служба, зокрема електронні кабінети, електронна реєстрація, відеопрезентації, відеовакансії, профілювання, кейс-менеджмент, платформи з профорієнтації, розвитку кар’єри тощо. Валерій Михалюк докладніше зупинився на цих нововведеннях та наочно продемонстрував презентацію електронного кабінету роботодавця, електронної черги для безробітних. Присутні роботодавці були зацікавленні насамперед роботою електронного кабінету, адже це значно економить їх час і розширює можливості.


Головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Олена Сорокіна повідомила присутнім про основні зміни законодавства про працю, вказала на відповідальність за порушення, а також здійснення державного контролю.Олена Сорокіна навела відповідні приклади, відповіла на численні запитання.


Заступник начальника Ковельського об’єднаного управління пенсійного фонду України Валентина Данелюк розповіла запрошеним роботодавцям про роботу фонду в умовах реформ та пенсійне забезпечення суб’єктів підприємницької діяльності, відповіла на запитання присутніх.


Учасники досить активно брали участь в обговоренні тем, що піднімались на навчанні, а також висловили сподівання на наступну співпрацю.
;
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин