Про нас

Район.Турійськ  – це сайт з мережі гіперлокальних видань Район.in.ua.

Його завдання забезпечувати жителів Турійського району вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування в режимі онлайн.

Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочервогою потребою сучасної людини, де б вона не жила.

Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію.

Мережа видань «Район.in.ua», забезпечує можливість спілкування через

  • Регіональні міні-форуми. Ними, по суті, є форми для коментування повідомлень на сайтах мережі. Кожна тема побулікації – це окрема «гілка» обговорення. На сайті немає цензури для коментаторів, діють всього лиш загальноприйняті правила про неприпустимість образ і брехні. 
  • Повідомлення «народних журналістів». Мережа видань «Район.in.ua», дає можливість кожному інтернет-користувачу продукувати свій власний контент завдяки функціоналу «Повідомити новину». Побачив аварію, знаєш про дірявий дах у будинку, про нечесного вчителя чи директора дитсадка – пиши на «Район.in.ua». напишеш анонімно – ми перевіримо достовірність інформації. Напишеш офіційно і унікально – ми заплатимо гонорар. Просто повідомиш про проблему – допоможемо її вирішити, піднявши на публічний рівень.

Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочерговою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію

Ми знайомі зі своїм читачем. Ми знаємо, де він живе, по яких тротуарах ходить, у яких автобусах їздить, на яких базарах чи у магазинах купує хліб, туфлі й зубну пасту. Ми знаємо, що йому болить. Ми розуміємо його, тому що ми – такі ж, як і він: місцеві.  

Читайте Район.Турійськ і будьте першими на районі!

20/08/2022 П'ятниця
19.08.2022