Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Турійськ – будь першим на районі!

Район.Турійськ  – це сайт з мережі гіперлокальних видань Район.in.ua.

Його завдання забезпечувати жителів Турійського району вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування в режимі онлайн.

Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочервогою потребою сучасної людини, де б вона не жила.

Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію.

Мережа видань «Район.in.ua», забезпечує можливість спілкування через

  • Регіональні міні-форуми. Ними, по суті, є форми для коментування повідомлень на сайтах мережі. Кожна тема побулікації – це окрема «гілка» обговорення. На сайті немає цензури для коментаторів, діють всього лиш загальноприйняті правила про неприпустимість образ і брехні. 
  • Повідомлення «народних журналістів». Мережа видань «Район.in.ua», дає можливість кожному інтернет-користувачу продукувати свій власний контент завдяки функціоналу «Повідомити новину». Побачив аварію, знаєш про дірявий дах у будинку, про нечесного вчителя чи директора дитсадка – пиши на «Район.in.ua». напишеш анонімно – ми перевіримо достовірність інформації. Напишеш офіційно і унікально – ми заплатимо гонорар. Просто повідомиш про проблему – допоможемо її вирішити, піднявши на публічний рівень.

У мережі Район.in.ua працює 22 видання: Район.Луцьк,Район.Рожище,Район.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.Горохів,   Район.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.Маневичі,  Район.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Турійськ. У Рівненській області працює три сайти Район.Острог  Район.Гоща. Район.Корець. Район.Демидівка.

У 2018 році у мережі Район.in.ua  запрацював діловий проект Бізнес.Район, який покликаний урізноманітнити тематику насамперед для нашої лояльної аудиторії, а також її розширити.

Ми знайомі зі своїм читачем. Ми знаємо, де він живе, по яких тротуарах ходить, у яких автобусах їздить, на яких базарах чи у магазинах купує хліб, туфлі й зубну пасту. Ми знаємо, що йому болить. Ми розуміємо його, тому що ми – такі ж, як і він: місцеві.  

Читайте Район.Турійськ і будьте першими на районі!

27 листопада
Вчора
25.11.2020
24.11.2020
23.11.2020
22.11.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю