Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Турійськ – будь першим на районі!

Район.Турійськ  – це сайт з мережі гіперлокальних видань Район.in.ua.

Його завдання забезпечувати жителів Турійського району вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування в режимі онлайн.

Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочервогою потребою сучасної людини, де б вона не жила.

Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію.

Мережа видань «Район.in.ua», забезпечує можливість спілкування через

  • Регіональні міні-форуми. Ними, по суті, є форми для коментування повідомлень на сайтах мережі. Кожна тема побулікації – це окрема «гілка» обговорення. На сайті немає цензури для коментаторів, діють всього лиш загальноприйняті правила про неприпустимість образ і брехні. 
  • Повідомлення «народних журналістів». Мережа видань «Район.in.ua», дає можливість кожному інтернет-користувачу продукувати свій власний контент завдяки функціоналу «Повідомити новину». Побачив аварію, знаєш про дірявий дах у будинку, про нечесного вчителя чи директора дитсадка – пиши на «Район.in.ua». напишеш анонімно – ми перевіримо достовірність інформації. Напишеш офіційно і унікально – ми заплатимо гонорар. Просто повідомиш про проблему – допоможемо її вирішити, піднявши на публічний рівень.

Ми знайомі зі своїм читачем. Ми знаємо, де він живе, по яких тротуарах ходить, у яких автобусах їздить, на яких базарах чи у магазинах купує хліб, туфлі й зубну пасту. Ми знаємо, що йому болить. Ми розуміємо його, тому що ми – такі ж, як і він: місцеві.  

Читайте Район.Турійськ і будьте першими на районі!

18 вересня
Сьогодні
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин