Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Голобах і Ковельській РДА юристи допоможуть аграріям з реєстрацією / Фото ілюстративне
У Голобах і Ковельській РДА юристи допоможуть аграріям з реєстрацією / Фото ілюстративне

У Турійській РДА юристи допоможуть аграріям з реєстрацією

19:00 11.02.2020
217

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжує виїзди мобільних груп до РДА та ОТГ Волинської області для допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр.

Про це інформує Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Facebook.

Зокрема, 7 лютого заплановано виїзди таких мобільних груп на базі Ківерцівської РДА (10:00) та Рожищенської РДА (14:00);

10 лютого - Володимир-Волинської РДА (10:00) та Зимнівської ОТГ (14:00);

11 лютого - Ковельської РДА (10:00) та Голобської ОТГ (14:00);

12 лютого - Турійської РДА (10:00) та Устилузької ОТГ (14:00);

13 лютого - Любомльської РДА (10:00) та Вишнівської ОТГ (14:00);

14 лютого - Іваничівської РДА (10:00).

Оператори допомагатимуть аграріям вносити відомості про себе в систему та збиратимуть відгуки про її функціонал та роботу. Під час реєстрації будуть присутні представники системи Безоплатної правової допомоги, які надаватимуть консультації з правових питань охочим стати учасником Реєстру, а також представники Держгеокадастру, які консультуватимуть із земельних питань.

Аграрний реєстр надаватиме низку послуг для аграріїв. На пілотному етапі, у своєму онлайн-кабінеті аграрій зможе слідкувати за інформацією про себе, отримавши інформацію з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

Після внесення до реєстру, учасники зможуть подавати заявки на виправлення помилок та реєстрацію земельних ділянок в кадастрі. Зокрема, спеціалісти Держгеокадастру будуть здійснювати опрацювання заявок на виправлення помилок та реєстрацію ділянок із використанням можливостей камеральних робіт та на основі архівної документації із землеустрою.

Зареєстровані агровиробники також матимуть прямий доступ до актуальної інформації щодо програм державної підтримки та можливостей щодо їх використання.

Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального кваліфікованого електронного підпису (КЕП). У разі відсутності КЕП його можна зробити самостійно, або це допоможе зробити оператор під час реєстрації (у випадку наявності рахунку в ПриватБанк, для цього необхідно також взяти з собою флешку). Реєстрація та користування Реєстром безкоштовні.

Довідково: Державний аграрний реєстр – електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною. За допомогою Аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми таргетованої державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

Ознайомитися з планом роботи мобільних команд операторів можна за посиланням: https://bit.ly/3b6F9ol

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна з 5 лютого за посиланням: www.ar.gov.ua

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
19 лютого
Сьогодні
Вчора
17.02.2020
16.02.2020
15.02.2020
14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин