Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Турійчанки на форумі здоров'я для людей поважного віку

11:00 11.07.2018
123

У приміщені Волинського обласного госпіталю для ветеранів війни відбувся І Всеукраїнський форум здоров’я для людей поважного віку «SENIOR HEALTH» за ініціативи ГО «Центр освіти «Університет третього віку» у співпраці з Волинським обласним госпіталем для ветеранів війни.

Про це повідомляється на сайті Турійського територіального центру соціального обслуговування.

До роботи у Форумі в якості учасників запрошувалися люди поважного віку, які є студентами Університету третього віку, а також були присутні представники органів виконавчої влади Волинської області та органів місцевого самоврядування, які у своїй діяльності реалізовують Програми оздоровлення людей.

Головною метою Форуму була популяризація здорового способу життя у людей поважного віку для зміцнення їх здоров’я і формування умов активного довголіття. Проведення такого заходу була викликана тим, що в наслідок посилення негативного впливу на здоров'я людини багатьох чинників скорочується тривалість життя, зменшується активність людей в бажанні вести здоровий спосіб життя, працювати над покращенням свого здоров’я, щоб жити довго, щасливо і без хвороб.

Активну участь у Форумі здоров’я взяли студенти Університету ІІІ віку Турійського територіального центру соціального обслуговування Футала Людмила Іванівна, Ілюхіна Валентина Степанівна та Рябчун Надія Миколаївна, які охоче приймали участь у різноманітних майстер-класах, вікторинах і отримали масу приємних вражень та нових знань.

«Такий захід допомагає учасникам обмінятися досвідом по збереженню здоров’я для активного довголіття, а ще знайти нових, цікавих друзів», – розповідає психолог Олена Шадура.

Програма заходу була досить насичена, учасники прослухали цікаві лекції, прийняли участь у психологічному тренінгу «Стрес і його вплив на здоров’я людини». Форум «SENIOR HEALTH» був покликаний звернути більшу увагу на позитивне ставлення суспільства та заохотити до здорового способу життя людей поважного віку.;
Коментарі
21 вересня
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
11.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин