У Турійській громаді на нараді керівникам підприємств і установ вручили повістки

10 Червня 2024, 13:39
У Ковельському районі обговорили Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації 8417
У Ковельському районі обговорили Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації

У Ковельському районі обговорили Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації.

Про це інформують на сайті Ковельської районної військової адміністрації.

Під головуванням начальниці Ковельської районної військової адміністрації, 6 червня, на теренах Турійської селищної громади, відбулась розширена нарада з головами територіальних громад району, спеціалістами структурних підрозділів територіальних громад, відповідальними за ведення обліку та оповіщення військовозобов’язаних, за участю голови Ковельської районної ради, заступника голови райдержадміністрації, начальника Волинського обласного ТЦК та СП, т.в.о. начальника Ковельського РТЦК та СП, керівників установ, організацій, що розташовані на території Турійської територіальної громади.

Під час наради, йшлося про забезпечення проведення мобілізаційних заходів і виконання розпорядження Генерального штабу Збройних сил України щодо призову військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації, створення місцевих матеріальних резервів, організацію відпочинку населення на водних об’єктах району.

Присутні обговорили Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2024 № 560.

Окрім того, у ході засідання представники ТЦК та СП надали відповідні роз’яснення щодо змін та нововведень положень нових законодавчих актів про мобілізацію, а також обговорили послідовність дій при виконанні подальших мобілізаційних завдань.

Представники територіальних громад, відповідальні за організацію військового обліку громадян, мали можливість у форматі діалогу з’ясувати окремі питання та отримати всі необхідні роз’яснення.

В практичній частині ознайомилися з роботою розгортання дільниці для оповіщення і збору військовозобов’язаних та резервістів на території Турійської територіальної громади, оглянули документацію, також відбулось вручення розпоряджень з повістками окремим керівникам підприємств, установ та організацій району для подальшого оповіщення працюючих.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024