У селі Туропин попрощалися із захисником Андрієм Новосадом

01 Квітня 2024, 10:17
У селі Туропин попрощалися із захисником Андрієм Новосадом 715
У селі Туропин попрощалися із захисником Андрієм Новосадом

Турійщина провела в останню земну дорогу захисника Андрія Новосада.

Чин похорону відбувся 31 березня. Про це інформують на сторінці Турійської селищної ради у фейсбук.

Погожий недільний ранок останнього березневого дня у селищі Турійськ, селах Селець, Соловичі, Мокрець, Блаженик був пронизаний болісними звуками траурного кортежу. Після кількох місяців тривожного очікування, молитов родини і віри у диво у рідне село Туропин повернувся на щиті захисник України Андрій Новосад.

Люди виходили на вулиці, щоб утворити живий ланцюг за маршрутом до місця проживання сім'ї Героя, який добровольцем пішов захищати рідну землю у серпні 23-го.

На останнє прощання з полеглим захисником прийшли односельці, друзі, знайомі, однокласники, представники влади, бойові побратими. У древньому туропинському храмі Воздвиження Чесного Хреста піднеслася спільна молитва за вічний спочинок душі загиблого воїна у Царстві Небесному. Заупокійний молебень відслужили священники Турійського деканату ПЦУ.

Односельчани й побратими тільки хорошим згадували про Андрія. Він був люблячим сином та батьком. Разом із дружиною Антоніною Миколаївною виховував шістьох діток.

«Завжди дбав про свою родину, робив все можливе, щоб діти росли здоровими та щасливими. Мав багато друзів, був надзвичайно позитивною та доброзичливою людиною, завжди готовий підтримати інших. Мужній та сміливий, небайдужий до долі своєї країни…», – розповіли про Андрія вчителі Туропинської гімназії.

З усіма військовими почестями Героя хоронили на кладовищі в рідному селі.

«Назавжди у нашій вдячній пам’яті залишиться ім’я Героя-воїна Андрія Новосада, який віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність рідної землі. У цей надзвичайно важкий час ми низько схиляємо голови у скорботі та висловлюємо щире співчуття мамі Надії Євстафіївни, дружині, сестрі, дітям та всім рідним і близьким Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас», – йдеться у дописі.

Коментар
12/04/2024 П'ятниця
12.04.2024
11.04.2024