Турійська громада взяла участь у німецько-українській конференції у Лейпцигу

20 Листопада 2023, 14:14
Олексій Безсмертний і Жанна Яковініч 203
Олексій Безсмертний і Жанна Яковініч

Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та його заступниця Жанна Яковініч взяли участь у німецько-українській конференції муніципальних партнерств, що проходила у Лейпцигу.

Конференція відбувалася з 11 по 15 листопада. Про це інформують на сайті Турійської селищної ради.

На форум з’їхалось майже півтисячі мерів і представників місцевого самоврядування двох країн.

Головні питання порядку денного  – партнерство та ефективна співпраця міст, посилення місцевого самоврядування, допомога і участь німецьких громад у відбудові України.

Привітали учасників заходу Президенти України Володимир Зеленський (онлайн) та Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр. Серед спікерів – мери Києва Віталій Кличко, Лейпцига – Буркгард Юнг, Дніпра – Борис Філатов, посол України в Німеччині Олексій Макеєв.

На сьогодні укладено майже 190 муніципальних партнерств між німецькими та українськими містами і громадами, до війни їх було  вдвічі менше. 

Турійська громада має певний досвід міжнародної співпраці, зокрема налагоджується партнерська співпраця із містом Бад Ненндорф.

«Гасло конференції – «Разом до Європи», а майбутнє України – в Європейському Союзі, де сформоване сильне місцеве самоврядування, отже і нашій країні необхідні подальша децентралізація та розвиток міст. Сильні міста – сильна держава», – зазначили у селищній раді.

 

 

 

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024