Турійська громада отримала автобус для учнів Маковичівського ліцею

20 Листопада 2023, 13:43
Турійська громада отримала автобус для учнів Маковичівського ліцею 618
Турійська громада отримала автобус для учнів Маковичівського ліцею

Турійська громада отримала ще один довгоочікуваний шкільний автобус.

Транспорт придбали за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету. Про це інформують на сайті Турійської селищної ради.

На початку повномасштабного вторгнення росії Турійська громада передала на потреби Збройних сил України шість шкільних автобусів, зокрема два з тих, що здійснювали довіз учнів до Маковичівського ліцею. Загалом у цьому навчальному закладі здобувають освіту 140 ліцеїстів, з яких сто підвозиться із п’яти сіл: Липи, Мочулок, Серкизева, Озютич та Осекрова.

Наприкінці минулого року за кошти місцевого бюджету Турійської громади вдалося придбати автобус «I-Ван» за 370 тисяч гривень для підвозу дітей до цього навчального закладу. Днями автопарк шкільних автобусів поповнив ще один автотранспорт марки ЗАЗ вартістю 2 990 000 гривень. Транспорт придбали за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету. Попередньо депутати Турійської селищної ради на сесії підтримали рішення про співфінансування закупівлі шкільного автобуса, тож на придбання транспорту з місцевого бюджету було направлено 1 495 000 гривень.

Передача транспорту відбулася 17 листопада.

«Продовжуємо працювати для наших дітей – для майбутнього України. І нехай нові автобуси забезпечують учасникам освітнього процесу комфортні та безпечні поїздки до закладів освіти!», – зазначив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко під час офіційного моменту передачі автобусів громадам.

 

 

 

 

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023