Молода жінка після звільнення очолила дитсадок у селі Радовичі

25 Вересня 2023, 15:32
Ангеліна Гордій 3160
Ангеліна Гордій

У Турійському центрі зайнятості розповіли про успішне працевлаштування молодої людини.

Про це розповіли на сторінці Турійського відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ у фейсбук.

5 липня 2023 року до Турійського відділу Ковельської філії Волинського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернулась Ангеліна Гордій, яка працювала вихователем закладу дошкільної освіти у дитячому садочку та втратила роботу у зв’язку з виходом на роботу основного працівника.

Перебуваючи на обліку у статусі безробітної у службі зайнятості Ангеліна активно сприяла своєму працевлаштуванню, брала участь у профконсультаційних та профінформаційних заходах, які проводились службою зайнятості та були спрямовані на оволодіння сучасними методами самопрезентації та пошуку роботи. Старанно виконувала рекомендації згідно індивідуального плану працевлаштування безробітної, розробленого спільно з кар’єрним радником, тож результат не забарився.

Маючи за плечима диплом Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу імені Ю. Кримського Волинської обласної ради за спеціальністю «дошкільна освіта» та досвід роботи вихователя дитячого садка Ангеліна за сприянням служби зайнятості вже у вересні 2023 року очолила колектив дитячого садка у селі Радовичі Ковельського району.

«Ця історія працевлаштування Ангеліни слугує яскравим прикладом реалізації потенціалу молодої людини з кар’єрним ростом та пошуком свого місця у житті», – зазначили у центрі зайнятості.

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023