У Лукові переобладнають приміщення школи під ЦНАП за майже 13 мільйонів гривень

17 Вересня 2023, 18:38
У Лукові переобладнають приміщення школи під ЦНАП за майже 13 мільйонів гривень 1889
У Лукові переобладнають приміщення школи під ЦНАП за майже 13 мільйонів гривень

У селищі Луків у колишньому приміщенні школи відкриють Центр надання адміністративних послуг.

20 липня 2023 року на сайті публічних закупівель Prozorro оголосили тендер з реконструкції (з протиаварійними та енергозберігаючими заходами) приміщення Комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступеня -ліцей» під адміністративну будівлю на вулиці Грушевського,12 в селищі Луків. Очікувана вартість робіт була 17,4 мільйона гривень.

1 серпня офіційним переможцем тендеру стало товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньекобуд», яке запропонувало виконати роботи за 12,9 мільйона гривень.

14 серпня відбулося укладання договору.

Видання Район.Турійськ звернулося до Луківської селищної ради, щоб отримати коментар про дані роботи у колишньому приміщенні школи.

«Комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступеня -ліцей» вже не існує, була змінена назва закладу. В 2020 році були добудовані нові класні приміщення, після чого дана будівля на вулиці Грушевськго, 12 як приміщення школи не використовувалось. Було прийнято рішення в даній будівлі розмістити ЦНАП, для цього необхідно провести зміну цільового призначення, яке можливе тільки після проведення реконструкції. На даному етапі проведено тендер та визначено переможця», – зазначили у селищній раді.

За умовами тендеру будівельні роботи з реконструкції колишнього приміщення школи в ЦНАП мають виконати до 31 грудня 2024 року.

«Ремонтні роботи розпочато. За браком коштів проєкт зроблено на два роки, але якщо будуть кошти (субвенція або власні надходження) то роботи будуть закінчені раніше», – повідомили в ексклюзивному коментарі Район.Турійськ у Луківській селищній раді.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024