Сергія Кашубу обрали директором Турійської лікарні планового лікування

01 Грудня 2021, 14:33
Обрали нового директора Турійської лікарні. 717
Обрали нового директора Турійської лікарні.

Обрали нового директора Турійської лікарні.

Про це інформують на сайті Турійської селищної ради.

30 листопада відбулося третє, заключне засідання конкурсної комісії, на якому обрали директора комунального підприємства «Турійська лікарня планового лікування».

На прохання колективу медустанови, засідання конкурсної комісії проходило у турійській лікарні. Голова комісії Сергій Власюк насамперед ознайомив усіх присутніх із порядком денним і тим, як відбуватиметься сам конкурс. Далі кандидати на посаду директора Сергій Кашуба та Микола Шумік презентували членам комісії (складалася із 9 чоловік) та колективу своє бачення функціонування та розвитку медичного закладу у наступні три роки. 

Після чого кожен бажаючий працівник лікарні мав змогу під час таємного голосування висловити свою позицію щодо того, кого хотів би бачити на посаді директора. Із 121 працівника участь у голосуванні взяли 67. Результати голосування колективу були дорадчим голосом.

У той час конкурсна комісія у формі запитання–відповіді провела співбесіду із кандидатами, після чого також таємно проголосувала.

За результатами голосування директором комунального підприємства «Турійська лікарня планового лікування» став Сергій Кашуба. Якщо депутати під час чергової сесії погодять його призначення на цій посаді, він приступить до роботи з січня 2022 року.

 

Коментар
25/01/2022 Вівторок
25.01.2022
24.01.2022