Старші турійчани взяли участь у футбольному чемпіонаті, який тривав два роки

12 Жовтня 2021, 15:42
Старші турійчани взяли участь у футбольному чемпіонаті, який тривав два роки 246
Старші турійчани взяли участь у футбольному чемпіонаті, який тривав два роки

Турійська команда футболістів взяла участь у відкритому чемпіонаті Волинської області серед ветеранів 60 років і старше. 

Про це інформують на сайті Турійської селищної ради.

Змагання розпочалися ще у 2019 році, але через карантинні обмеження завершити їх вдалося лише цьогоріч. За кубок чемпіона наша «Нива» боролася із ще трьома командами: «Наше місто» (м. Ковель), «Ветеран» (м. Луцьк), ФК «Сокаль» (м. Сокаль Львівської області).

Чемпіонат проводився у чотири тури, в кожному з яких команди грали між собою по коловій системі. Загалом команди ветеранів провели по 12 ігор кожна. Перший тур проходив у селищі Люблинець, другий – на зеленому газоні в Соловичах, а третій – в місті Сокаль.

10 жовтня на футбольному полі МЦ «Спорт для всіх» відбулися заключні ігри відкритого чемпіонату Волинської області з футболу. І хоча у підсумку із набраними 10 очками турійська команда не увійшла в трійку призерів, все ж наші футболісти продемонстрували першокласну гру. А голкіпер турійської «Ниви» Миколу Дерика назвали кращим воротарем чемпіонату. Під час урочистого нагородження турійську команду футболістів ветеранів нагородили кубком, грамотою та медалями відповідного рівня.

 

Коментар
20/10/2021 Середа
20.10.2021
19.10.2021
18.10.2021