Турійчанин привіз зі спартакіади три «золота» і одну «бронзу»

15 Червня 2021, 13:33
Василь Патращук 676
Василь Патращук

Днями команда «Волинь-Україна», в складі якої виступав наш земляк – турійчанин Василь Патращук, повернулася із ХІІІ Відкритої Республіканської спартакіади для людей з інвалідністю «Поліські ігри» із сріблом.

Сам же Василь виборов два перших і одне третє місце в індивідуальних видах змагань. Про це повідомляють на сайті Турійської громади.

Такі чудові результати волинська команда на чолі з капітаном Олександром Малиновським демонструє другий рік поспіль. Цьогоріч у Білорусь з’їхалося 18 команд, які мали змогу позмагатися у командних та особистих заліках у трьох категоріях: Т4, Т3, а також супроводжуючі.

Із 13 видів – Василь Патращук взяв участь у трьох і продемонстрував дуже гарні результати: перемогу здобув у настільному тенісі (1-й клас) та грі бочча, а в стрільбі з лука зайняв почесне третє місце.

До слова, дружина Василя Оксана також долучилася до спартакіади і як супроводжуюча взяла участь у дігатлоні та естафеті, додавши балів у загальнокомандну скарбничку.

В результаті 269 набраних балів дали можливість нашій команді зайняти другу сходинку п’єдесталу пошани, пропустивши вперед лише команду господарів з Білорусі.

З собою подружжя Патращуків привезли не лише дипломи та медалі, а й позитивні враження. Особливо їх вразив високий рівень організації спартакіади, продуманість та доступність для людей з інвалідністю, а також ставлення організаторів до спортсменів.

 

Коментар
01/12/2021 Середа
01.12.2021
30.11.2021
29.11.2021