Турійським школярам влаштували екскурсію до місцевої поліції

09 Квітня 2021, 13:32
900

Турійським школярам влаштували екскурсію до сектору поліцейської діяльності у Турійську.

Про це повідомляють у секторі комунікації поліції Волині.

7 квітня  учнів четвертого класу Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомили зі щоденною роботою правоохоронців, продемонстрували спецзасоби та навчальну зброю.    

Основну увагу правоохоронці зосередили на роз’ясненні та вивченні правил дорожнього руху. Як розповіла старша інспекторка сектору ювенальної превенції Юлія Кабарчук, знання ПДР допоможе мінімізувати травмування школярів на дорозі:

«Важливо вкотре нагадати та наголосити на неухильному дотриманню правил безпеки дорожнього руху, оскільки школа, де навчаються ці дітлахи, знаходиться поблизу проїзної частини, і вони щодня переходять дорогу по нерегульованому пішохідному переході.

 Ми розповідаємо про правила безпеки для пішоходів, пасажирів та велосипедистів; наголошуємо, аби на дорозі діти були максимально уважні, не відволікалися на особисті справи, розмови по телефону та не перебігали дороги». 

На завершення зустрічі поліцейські подарували учням розмальовки з пам’ятками про правила дорожнього руху.Нагадаємо, розшукують жителя Турійщини, який зник ще у лютому.

Коментар
25/01/2022 Вівторок
25.01.2022
24.01.2022