Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

12 січня - чим особливий день

09:00 12.01.2021
373

12 січня 2021 - яке сьогодні свято, прикмети у кого іменини,

12 січня - 12-й день року за Григоріанським календарем. До кінця року – 353 дні. У XX і XXI століттях цей день відповідає 30 грудня Юліанського календаря.

Які свята відзначають у світі

Цього дня у світі відзначають День «Працюй старанніше».

У США – День гарячого чаю, Свято дивовижних диких чоловіків, День поцілунку рудих, День поезії на роботі, День курки в соусі каррі, День марципану, День «Дотримуйтеся свого новорічного рішення», День магазину подорожей, в Алжирі - берберський Новий рік, в Індії - День молоді, у Туркменістані – День пам'яті, у Танзанії – День Занзібарської революції.

Яке сьогодні православне свято

Православна церква 12 січня вшановує пам'ять Онисії Солунської. Інші назви свята: «Онисія», «День Онисії Шлуночниці», «Порізуха», «Онисії зимові».

12 січня іменини

Іменини у Ірини, Марії, Тимона, Давида і Йосипа.

Пам'ятні дати 12 січня, річниці та події

У 1932 році 12 січня Хетті Кереуей, демократ з Арканзасу, стала першою жінкою-сенатором.

У 1967 році вперше у світі була кріонована людина, нею став Джеймс Бедфорд. Він був професором психології Каліфорнійського університету, фахівцем в сфері професійної орієнтації. З 1930 по 1956 роки він написав і опублікував ряд книг з питань професійних консультацій.

Страждаючи від невиліковного раку нирок, Бедфорд у 1965 році відгукнувся на пропозицію фахівців з кріонування - безкоштовно піддати заморожуванню тіло першого добровольця, його кандидатура була затверджена. Кріонування відбулося в місті Глендейл, Каліфорнія 12 січня 1967 року. За заповітом Бедфорда 100 тисяч доларів відійшло на подальші дослідження в сфері кріоніки.

Але до 1973 року зберігання і перевезення першого пацієнта обійшлися вже у 2,5 рази більше від цієї суми. Головним фактором, що зробив можливим подальше збереження Бедфорда, стали його родичі - дружина Рубі і син Норман Бедфорд.

Тіло Бедфорда було заморожене через кілька годин після його смерті. Порівняно з сучасними препаратами, що використовуються кріонічними організаціями, використання кріопротекторів у випадку Бедфорда було примітивним.

Тіло Бедфорда було просочене захисним розчином диметилсульфоксиду, а потім поступово охолоджене сухим льодом до температури -79°C. Через декілька днів він був поміщений на постійне зберігання в рідкий азот. Через 6 днів після кріонування він був поміщений в кріоустанову соціального захисту Едварда Хоупа в Фініксі, Арізона. Приблизно через два роки Бедфорда знову довелося перевезти - цього разу в сховище компанії Galiso, Inc., виробника кріогенного обладнання у Південній Каліфорнії. Він був переміщений у новий дьюар.

У 1973 році тіло було вивезено з цієї установи в кріонічну компанію Trans Time, біля Берклі (Каліфорнія) й залишалося там до 1977 року, після чого було віддано синові Бедфорда. До 1981 року сім'я зберігала тіло Бедфорда в рідкому азоті у Південній Каліфорнії. Згодом тіло було перевезено в кріонічну організацію Alcor Life Extension Foundation, де й залишається донині.

25 травня 1991 року Джеймс Бедфорд був переміщений із запаяної кріокапсули Galiso у стандартний чотиримісний Кріостат Alcor. Під час перенесення тіло Джеймса Бедфорда було поміщено у відкриту ванну, заповнену рідким азотом, для поверхневого огляду. Більше 21 року воно було приховано від очей людини. За цей час тіло Бедфорда безліч разів перевозили, контейнер багато разів переходив з рук у руки. Однак огляд показав, що тіло збереглося без змін, і за час зберігання температура жодного разу не піднімалася вище за мінус 70°C.

Прикмети на 12 січня

- вітер південний - рік буде врожайним, а літо - теплим;

- йде сніг - літо буде дощовим;

- горобці голосно цвірінькають - до відлиги.


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
19 січня
Вчора
17.01.2021
16.01.2021
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю