Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Під час проведення сесії
Під час проведення сесії

У яких комісіях працюватимуть депутати обласної ради, обрані від Турійщини

17:30 25.11.2020
874

В обласній раді VIII скликання створили 10 постійних комісій.
Відповідне рішення вони затвердили під час засідання першої сесії сьогодні, 25 листопада. Про це повідомляють «Волинські новини».

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики. До її складу увійшли Олександр Бик, Володимир Бондар, Анатолій Бусько, Роман Карпюк, Ярослав Матвійчук, Анатолій Никонюк, Олександр Савчук, Роксолана Цвид, Володимир Яренчук. Головою комісії призначили Ореста Маховського.

До складу постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області увійшли Микола Буліга, Ігор Лех, Андрій Турак, Оксана Філіпчук, Юрій Харченко, Роман Чорненький. Голова комісії – Роман Микитюк.

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, зах исту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією працюватиме в наступному складі: Сергій Ніщик, Олександр Тиводар. Голова – Анатолій Вітів.

До складу постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів увійшли Людмила Кирда, Сергій Котюк, Сергій Кошарук, Ігор Лісовський, Олександр Пирожик, Сергій Юнак, Юрій Сиротюк. Головою обрали Юрія Ройка.

Постійну комісію з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій очолила Юлія Вусенко. До її складу увійшли Іван Мирка, Ористлава Сидорчук, Валентин Кошельник, Валентин Приходько та Валентина Черниш.

У постійній комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку працюватимуть Валентина Магурчак, Євгеній Недищук, Михайло Скопюк та Людмила Стасюк. Голова комісії - Ольга Омелько.

До складу постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму увійшло всього двоє депутатів: Гончарук Яна та голова комісії Віктор Галан-Влащук.

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства працюватиме в наступному складі: Іван Киричик, Віктор Козак, Андрій Козюра, Ірина Патлашинська, Віктор Харчук. Головою комісії призначили Сергія Кудрявцева.

До складу постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин увійшли Ігор Волошенюк, Артем Запотоцький, Андрій Мельник, Іван Смітюх, Тарас Щерблюк. Голова комісії – Микола Макарук.

У постійній комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства головою обрали Ірину Горавську. До складу комісії увійшли Володимир Дибель, Світлана Крецу, Віктор Олійник, Любов Серба, Анатолій Філюк та Павло Цибульський.

Більшістю голосів депутатів Волинської обласної ради її очільником обрано Григорія Недопада.

За його кандидатуру проголосували 60 депутатів із 61. До складу обласної ради він пройшов за списками партії «ЗА Майбутнє», яка має найбільше мандатів у раді. Цієї каденції на посаду голови облради був лише один кандидат.

В попередній каденції цю посаду обіймала Ірина Вахович, до неї – чинний нардеп від Луцька Ігор Палиця.
Першим заступником голови Волинської обласної ради став «свободівець» Юрій Поліщук.
За його кандидатуру проголосували 50 депутатів облради VIII скликання з 61 під час засідання першої сесії.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
19 січня
Вчора
17.01.2021
16.01.2021
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю