Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Педагогів закликали не розділяти дітей на «добрих» та «поганих»

17:00 21.11.2020
388

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів п’ятих класів» відбувся 19 листопада в опорному закладі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія» селища Турійськ. Про це написали на фейсбук-сторінці закладу.


Учасниками консиліуму стали адміністрація школи, вчителі початкової школи, медична сестра, класні керівники четвертого го та п’ятого класів, педагоги, які викладають у п’ятих класах, психолог та соціальний педагог.


Спікер - заступник директора Тетяна Луцюк розповіла про ознаки успішної адаптації та про найоптимальніші варіанти реагування на прояви дезадаптації.

Психолог гімназії Юлія Марчанчин ознайомила присутніх з характеристикою молодшого підліткового віку та з результатами дослідження перебігу адаптаційного процесу в п’ятих класах та закликала враховувати індивідуальні та психологічні особливості 10-11-річних школярів.

Дуже важливо, щоб усі зрозуміли: це не розподіл дітей на хороших і поганих, це спроба з’ясувати, кому важко, хто потребує допомоги для того, щоб не втратити високий потенціал дітей, з яким вони прийшли до гімназії.


Ірина Саюк, соціальний педагог, наголосила, що спілкування з товаришами стає самостійною діяльністю п’ятикласника.

Усі класні керівники четвертих класів (Оксана Шум, Ірина Федюк) п’ятих класів (Любов Погребська, Юлія Давидюк, Софія Ковальчук) проаналізували стан успішності своїх учнів, розповіли про особливості в роботі з класними колективами. Жодна дитина не залишилася поза увагою педагогів.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
27 листопада
Вчора
25.11.2020
24.11.2020
23.11.2020
22.11.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю