Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Небайдужих закликають допомогти медикам у боротьбі з коронавірусом

20:00 22.03.2020
931

Військовий волонтер та стоматолог з Турійська Сергій Приходько закликає охочих допомогти медикам у боротьбі з коронавірусом.

Про це він повідомив у фейсбуці на своїй сторінці.

«Один костюм біозахисту вартує 420 грн. Якщо кожен з нас візьме на себе захист одного лікаря, то у нас є можливість вціліти. Діяти треба вже і негайно, потім може бути надто пізно», – вважає Сергій Приходько.

Зберігаємо спокій і гуртуємось. Номер картки:
5168757352975975 – одержувач платежу: ПРИХОДЬКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Це рецепція приймального покою однієї з львівських лікарень вчора. Це медики, які будуть приймати пацієнтів з підозрою на зараження, які звернуться в цю лікарню. І з цього фото кожному очевидно, що вони абсолютно незахищені від коронавірусу. Однак вони продовжують виходити на роботу, продовжують надавати допомогу тим, хто потребує і при цьому щохвилини наражають себе на небезпеку.

«В моїй системі координат це абсолютно неприпустима ситуація. Так не має бути. Лікарі – наш єдиний шанс перемогти в цій ситуації і вийти з епідемії з мінімальним втратами. Не буде лікарів - нікому буде рятувати нас.

Один костюм біозахисту вартує 420 грн. нам треба мінімум 1000 костюмів в кожну опірну лікарню, щоб захистити тих, хто буде контактувати з хворими. Якщо кожен з нас візьме на себе захист одного лікаря, то у нас є можливість вціліти.

Діяти треба вже і негайно, потім може бути надто пізно», – написала на своїй сторінці волонтерка Наталія Ліпская.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 жовтня
Сьогодні
Вчора
22.10.2020
21.10.2020
20.10.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю