Юний співак з Турійщини переміг у конкурсі у Лондоні. ВІДЕО,ФОТО

02 Березня 2020, 19:15
Макс Ткачук з нагородами 13954
Макс Ткачук з нагородами

У Лондоні Максим Ткачук з Турійщини виборов перемогу у співочому конкурсі «Stars of the albion 2020» серед учасників інших країн світу.

Про це розповіла на сторінці у фейсбуці Сандра Лісовська, одна з членів жюрі.

Організатори конкурсу на сторінках фейсбуці зазначають про юний вік співака, а також, що наполегливість хлопця й талант допомогли здобути нагороду. Участь у фестивалі «Stars of the albion 2020» брали представники 22 країн світу.

Макс Ткачук
Макс Ткачук

Як розповіла бабуся хлопця, Лариса Володимирівна, онук отримав два перших місця у двох номінаціях. На сцені Максим Ткачук заспівав пісню «Смуглянка». За виконання пісні на військову тему Максим отримав спецприз – сертифікат для участі у фестивалі в Білорусі, а також запрошення на острів Мальта.

Макс Ткачук на сцені
Макс Ткачук на сцені

«Я не помилилася у виборі, й хлопець з України знову здивував всіх своїм голосом. Жюрі питають, де я знаходжу такі таланти. А джерело неймовірних талантів – Україна. Низький уклін бабусі Макса. Він має такі нагороди, але ж йому всього 12 років. Вітаю з перемогою,» – прокоментувала допис на своїй сторінці Сандра Лісовська, одна з членів жюрі.

Під час фестивалю Макс Ткачук мав змогу познайомитися з цікавими людьми та продемонструвати свій талант.

Співачки з Філіппіни і Макс
Співачки з Філіппіни і Макс

Макс, співак з Аргентини і віртуоз піаніст Костя Лапшин
Макс, співак з Аргентини і віртуоз піаніст Костя Лапшин

Італійці оцінили у співі Макса культуру і  голос
Італійці оцінили у співі Макса культуру і голос

Нагадаємо, що співак здобув нагороду міжнародному конкурсу «Поверни мені музику» в Одесі, після чого отримав пропозицію виступити у Лондоні.

Учасники перед нагородженням
Учасники перед нагородженням

Макс Ткачук з нагородами та ведуча фестивалю
Макс Ткачук з нагородами та ведуча фестивалю


Нагороди
Нагороди

Читайте також:

Коментарі
03 Березня 2020, 08:14
Безперечно, хлопчик молодець. Гарний голос. З такою дитиною легко працювати. Але чому російська пісня? Невже у нас немає достойних українських пісень.
04 Березня 2020, 18:10
Давно спостерігаю за цим хлопцем! Він великий МОЛОДЕЦЬ. Але костюм і вибір пісні вбив мене на повал! Чим керувалися люди коли вибирали пісню цій дитині?
06 Березня 2020, 09:59
Молодчина! Советский Союз накопил много великолепных песен.
06 Березня 2020, 10:00
Молодец! В Советском Союзе накопилось много великолепных песен.
06 Березня 2020, 14:07
Маленький долбодятел який старанно виконав завдання російських пропагандонів.Встидно що така гнила сімейка клюнула на проросійський маргінальний конкурс.
06 Березня 2020, 19:36
Ідіоти бандерівські, таким хлопчиною гордитись треба, а ви його цькуєте. Коли вже вгомонитесь, нечисть нацистська.
07 Березня 2020, 12:56
Молодец!<br/>Не обращай внимания на идиотов!
07 Березня 2020, 19:45
Молодець Максимко!) Так тримати!<br/>Ти гордість Украіни!<br/>А на бандерівську нечисть не звертай уваги,вони лише в нашій країні і в наш можуть показувати свое біснування,та то не надовго.<br/>Світ все таки знае та памятае -ХТО справжні ГЕРОЇ.<br/>Ніхто не забутий і ніщо не забуте!
08 Березня 2020, 22:20
Молодець хлопчина! <br/>Працюй над собою, вдосконалюйся і не звертай уваги на ту неонацистську нечисть. Недалекий той час, коли її закриють назад у вольєри, з яких вони повилазили, де їй і місце
08 Березня 2020, 22:59
Максим, ты - талантище! Мурашки по коже от твоего голоса. Поразило также и то, какая чистая и светлая у тебя душа. Не обращай внимания на взрослых идиотов, мнящих себя патриотами, а на деле являющихся обыкновенным быдлом. Патриотизм - именно в том, что ты достойно представил свою страну на международном конкурсе и привез победу, да еще и какую!!!! Поверь, не все люди думают так, как узколобые кретины. Если взрослый человек позволяет себе оскорблять ребенка, скорей всего, он безнадежен. Но я уверена, таких немного. Жаль только, что они проявились в комментариях, и ты это прочитал.<br/> Пусть в твоей жизни все сложится хорошо, я уверена, что тебя ждет великое будущее!
08 Березня 2020, 23:05
Максим, ты - талантище! Мурашки по коже от твоего голоса. Поразило также и то, какая чистая и светлая у тебя душа. Не обращай внимания на взрослых идиотов, мнящих себя патриотами, а на деле являющихся обыкновенным быдлом. Патриотизм - именно в том, что ты достойно представил свою страну на международном конкурсе и привез победу, да еще и какую!!!! Поверь, не все люди думают так, как узколобые кретины. Если взрослый человек позволяет себе оскорблять ребенка, скорей всего, он безнадежен. Но я уверена, таких немного. Жаль только, что они проявились в комментариях, и ты это прочитал.<br/> Пусть в твоей жизни все сложится хорошо, я уверена, что тебя ждет великое будущее!