Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Турійщині підприємство незаконно використовувало землі заказника

15:07 18.01.2020
834

Прокуратура Волині вжила заходів до повернення лісової ділянки з незаконного користування одним із підприємств площею 2,3 га на території загальнозоологічного заказника місцевого значення «Озерянський».

Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Волинській області.

Прокурори з'ясували, що розпорядженням виконувача обов’язків голови Волинської ОДА від 04 листопада 2019 року цю ділянку виділили підприємству у довгострокове тимчасове платне користування терміном на 20 років для використання з метою культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

Проте, згідно положення про заказник, передача його території у господарське використання, оренду та здійснення у заказнику будівництва споруд, не пов'язаних з охороною його території, забороняється.

Окрім того, у підприємства, яке обґрунтовувало свою потребу у виділенні ділянки необхідністю забезпечення організованого відпочинку громадян та встановлення тимчасових об’єктів із легких збірно-розбірних конструкцій, на час прийняття розпорядження був відсутній статус суб’єкта рекреаційного діяльності.

Виходячи з цього, прокуратура області ініціювала перед головою Волинської облдержадміністрації питання про скасування розпорядження про виділення підприємству ділянки в заказнику.

За результатами розгляду листа прокуратури області розпорядженням голови ВОДА від 16 січня 2020 року розпорядження про виділення землі визнано таким, що втратило чинність.

Окрім того, Турійський відділ поліції розслідує кримінальне провадження за фактом використання частини території заказника під розміщення групи споруд для потреб ведення мисливського господарства всупереч вимогам Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та Положення про заказник.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
19 лютого
Вчора
17.02.2020
16.02.2020
15.02.2020
14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин