Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Волині закінчився місяць добровільної здачі зброї

13:24 04.11.2019
794

За місяць волиняни добровільно здали поліції понад десять тисяч боєприпасів.

Про це повідомили у Волинській поліції.

Під час місячника добровільної здачі зброї поліція прийняла від громадян 438 одиниць вогнепальної зброї. З них 279 одиниць нарізної спортивно-мисливської зброї та армійських зразків, 3 мисливських нарізних карабіни, 122 одиниці мисливської гладкоствольної зброї, 19 одиниць зброї часів Другої Світової війни.

Крім вогнепальної зброї волиняни здали до поліції 69 одиниць спецзасобів травматичної дії: 42 пристрої травматичної дії, 27 газових пістолетів та револьверів. Також здали понад десять тисяч різних набоїв до вогнепальної зброї та сім гранат.

Поліція Волині повідомляє, що власникам вогнепальної мисливської та газової зброї на необхідно дотримуватись правил постановки зброї на облік та термінів її перереєстрації. У випадку закінчення терміну дії дозволів на право зберігання зброї необхідно за місяць до закінчення дії дозволу звернутись до служби дозвільної системи поліції за місцем проживання. Отримати консультацію з цих питань жителі області можуть у місцевих відділах поліції, звернувшись туди особисто.

Також поліція Волині нагадує, що незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами тягне за собою кримінальну відповідальність. Особа, яка добровільно видасть органам влади зброю чи боєприпаси звільняється від кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 263 Кримінального кодексу України.

Читайте також: Яку зброю турійчани добровільно здали до поліції

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
27 листопада
Вчора
25.11.2020
24.11.2020
23.11.2020
22.11.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю