Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Турійщині працюватимуть поліцейські офіцери
На Турійщині працюватимуть поліцейські офіцери

У громадах на Турійщині працюватимуть поліцейські офіцери

15:29 14.08.2019
1125

У Волинській області при об'єднаних громадах створять спеціальні дільниці, де працюватимуть поліцейські офіцери.

Про це повідомив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич у середу, 14 серпня, під час презентації проекту «Поліцейський офіцер громади».

За словами правоохоронця, конкурс на відбір поліцейських офіцерів громади буде прозорим. Новий проект охоплюватиме всі регіони України. Загалом близько 30 тисяч населених пунктів. Вперше проект «Поліцейський офіцер громади» запровадили на Дніпропетровщині. Волинь стане шостою областю, де він функціонуватиме.

«Турійщина також долучається до започаткованої Національною поліцією співпраці з іноземними партнерами проекту «Поліцейський офіцер громади». Тому дві місцеві ОТГ: Турійська й Луківська також подали заявки, підписали меморандум. Наразі тривають ремонтні роботи, тобто готують приміщення для офіцерів громади», – зауважив в коментарі інтернет-виданню Район.Турійськ начальник Турійського відділення поліції, майор поліції Анатолій Дружук.

На Волині набір поліцейських офіцерів громади стартує 14 серпня і триватиме прийом заявок протягом місяця. Варто зазначити, що на цю посаду набиратимуть також і діючих працівників поліції.

Опісля прийому анкет відбудеться відбір, а відібрані кандидати два місяці вчитимуться та шість місяців проходитимуть стажування при патрульній поліції.

За словами Олександра Фацевича, наразі у віддалених селах не вистачає правоохоронців.

«Як показала практика, не вистачає працівників поліції в дальніх селах та в сільській місцевості. Так, вони приїжджають на виклики по факту. Ми знаємо, що наразі в дільничних не завжди є кабінети та авто, щоб їздити на виклики. Також вони завалені бумагами, того часто дільничного люди часто бачать раз на місяць. Тому ми пропонуємо створити інституцію, де поліцейські житимуть вашими проблемами і будуть створювати безпечне середовище. Вони будуть реагувати на всі системні правопорушення: пиятика, насилля в сім’ї, наркоманія та інше. Також вони працюватимуть зі школами та дитячими садками, з проблемними дітьми», зазначив правоохоронець.

Національна поліція України забезпечать нових правоохоронців транспортом та всім необхідним.

«Навіть якщо у вашої ОТГ буде два правоохоронці, їх забезпечать транспортом. Також вони будуть мобільні 24 години на добу, 7 днів на тиждень на зв’язку. Також ми проведемо роботи із керівниками, котрі працюватимуть з новими поліцейськими», додав він.

Поліцейські офіцери звітуватимуть перед громадою про виконану роботу.

Олександр Фацевич додав, що у Волинській області в 37-ми ОТГ зявляться поліцейські офіцери громади.

Заступник начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак додав, що для Волині честь, що вона стала однією з перших областей, де працюватимуть поліцейські офіцери.

На завершення правоохоронці підписали меморандум.

Читайте також: Поліцейські знайшли неповнолітнього хлопця, який втік із лікарні у Луцьку
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 серпня
Сьогодні
Вчора
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020
02.08.2020
01.08.2020
31.07.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю