Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Що треба знати турійчанам про кампанію Мін'юсту «Відповідальне батьківство»
Що треба знати турійчанам про кампанію Мін'юсту «Відповідальне батьківство»

Що треба знати турійчанам про кампанію Мін'юсту «Відповідальне батьківство»

16:34 12.08.2019
180

У березні цього року розпочалася Всеукраїнська правопросвітницька кампанія «Відповідальне батьківство», яка має на меті захист дітей.

Саме з її допомогою діти зможуть стати більш соціально захищеними, а батьки повною мірою виконувати свої обов’язки. Про це повідомляє прес-служба юстиції Волині.

Так, у рамках кампанії Мін’юст впроваджує другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, який значно посилює відповідальність для неплатників аліментів. А також «Відповідальне батьківство» дало старт кампанії Міністерства соцполітики #МуніципальнаНяня, яка передбачає відшкодування витрат на няню для дитини віком до 3 років, та новації, що спрямована на розвиток інституту відповідального батьківства — податкової знижки.

У сьогоднішньому роз’ясненні ми детальніше зупинимося на запровадженні ініціативи податкової пільги — суми, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання (орієнтовно податкова знижка складатиме 18% від фактично сплаченої суми).

Ця урядова підтримка дає можливість батькам, які дбають про розвиток своєї дитини, отримати знижку на оплату навчання свого чада у дитячих садках, гуртках, секціях, школах, профтехучилищах, коледжах та закладах вищої освіти. Новація покликана заохотити батьків сумлінніше ставитися до своїх обов’язків, щоб діти мали змогу мати пізнавальне дозвілля та якісне навчання.

Читайте також:

Коментарі
19 вересня
Вчора
17.09.2019
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин