Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Валіхновський та Рубльов
Валіхновський та Рубльов

«Він вартий довіри», – Любомир Валіхновський про В'ячеслава Рубльова

17:52 09.07.2019
466

Любомир Валіхновський – заслужений лікар України, легендарний хірург, завідувач хірургічного відділення Турійської районної лікарні виступив на підтримку кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» В'ячеслава Рубльова.

«Я знаю Вячеслава Рубльова з 2010 року. Тоді ми були депутатами Волинської обласної ради. Він та людина, яка знає потреби і проблеми медицини. Бо, як відомо, починав свою роботу медбратом – працював в поліклінічному відділенні Костопільської центральної районної лікарні. Коли він вдруге став депутатом обласної ради, не забував ніколи медиків і завжди питав про потреби нашої лікарні. Якось сказав йому, що в нас немає матраців. Ліжка в лікарні старі і незручні для пацієнтів. Він погодився і уже в нас в лікарні є нові матраци», – розповів Любомир Валіхновський.

Пізніше в лікарні виникла потреба з дефібрилятором, за яким медики знову звернулись до Вячеслава Рубльова.

«І ми отримали цей апарат завдяки сприянню Вячеслава Рубльова та співпраці з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», – каже хірург.

До речі, днями саме завдяки цьому дефібрилятору в Турійській районній лікарні врятували життя потопельнику. Чоловік ледь не втопився в озері, що в Соловичах. Зараз він на апараті штучного дихання, але живий завдяки тому дефібрилятору.

«Ми витягли його з того світу, – каже Любомир Валіхновський та додає: цьогоріч в лікарні запланували придбати рентген-апарат. - І з цим проханням ми теж звернулися до Вячеслава Рубльова. Бо в нашій лікарні рентген який працює з 80-х років. І на початку року в обласному бюджеті передбачили на це 400 тисяч».

Любомир Валіхновський впевнений: саме Вячеслав Рубльов достойний гідно представляти інтереси людей у Верховній Раді, бо він, як ніхто, знає про їхні проблеми та оперативно шукає як їх вирішити.

«Я йому дуже вдячний, бо він Людина. У Верховну Раду повинні йти молоді люди, які незаплямовані корупцією і участю в різних схемах. Бо знову балотуються ті, що були по 2-3 рази. Хотілося б щоб врешті щось зробили для України, для простих людей, для села, щоб село не вимерло. Про яку медичну реформу можна говорити в селі, якщо там немає ні інтернету , ні зв’язку, а їм кажуть, що поставлять комп’ютери і буде телемедицина. Доріг нема. З Осьмигович до Турійська автобус іде один раз на добу. Людина повинна за пару годин зробити діагностику і пройти всіх лікарів, які їй потрібні. Я сподіваюсь, що Вячеслав Рубльов не дасть закрити наші лікарні і ФАПи, бо він бачить, що в селах робиться. В Турійському районі було 42 ФАПи а лишилося 20. Тому треба, аби чиновники їхали не в ті ФАПи, які після ремонту, а ті, які в дальших селах. На якому висить здоровенний замок і там нема ліків», - каже Любомир Валіхновський.

Та додає: Вячеслав Рубльов тримає слово і допомагає усім, хто попросить.

«І я вважаю, що саме такими мають бути депутати у Верховній Раді», - підкреслив хірург.

До слова, за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за два роки для районної лікарні закупили дефібрилятор, інгалятори та стерилізатори на загальну суму близько 160 тисяч гривень. Крім того, впродовж минулого року завдяки сприянню Фонду для фельдшерів Турійського району придбали сумки фельдшера з необхідними медикаментами та приладами. Що ж до обласного бюджету, то впродовж двох років 2018 та 2019 на потреби району з обласного бюджету депутати виділили 2,5 мільйона гривень.

Анна Волощук

Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин