Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
В'ячеслав Рубльов
В'ячеслав Рубльов

«Ми втомилися від обіцянок старої влади», – про що говорили жителі сіл Турійського району з В'ячеславом Рубльовим

17:13 01.07.2019
282

Монетизація субсидій, користування природними ресурсами на користь громади, прямий зв'язок з депутатами Верховної Ради та тривалість війни – про це говорили жителі села Ружин та Клевецьк Турійського району під час зустрічі з кандидатом у народні депутати від партії «Слуга народу» В'ячеславом Рубльовим.

Клуб села Ружин вмістив багато місцевих жителів, яких хвилюють проблемні питання. Тому зустріч з людиною, яка буде відстоювати їхні інтереси, для турійчан дуже актуальна.

«На потреби Турійського району з бюджету обласної ради виділено більше 3 мільйонів гривень. Основними питаннями, які вирішувались, це ремонт шкіл, ФАПів, садочків, придбання необхідного інвентарю та обладнання в навчальні та лікувальні заклади, – зазначив кандидат у депутати. – Я йду в парламент від команди «Слуга народу» щоб дійсно служити для вас, вирішувати ваші проблеми та бути з вами на святкуваннях ваших значимих подій. Реформи, які проводяться у нашій державі, повинні комплексно наближувати усі послуги для людей. А для цього треба покращити дороги, створювати умови для розвитку молоді, допомагати місцевим підприємцям та завершити війну, зберігаючи цілісність країни».

Зі словами вдячності та підтримки виступила Тетяна Редькович, завідувачка дитячим садочком села Ружин.

«Хочу подякувати за ваше сприяння у придбанні оргтехніки для потреб нашого садочка та початкової школи. Це дозволяє всебічно виховувати та навчати найменших вихованців нашого села», – каже жінка.

Пенсіонерку Олену Макаревич цікавить ціна на ліки. Жінка дивується з того, наскільки швидко зростає їх вартість і не розуміє, чому так відбувається. А Олександра Никончука, який, до речі, брав участь у антитерористичній операції на Сході, хвилює питання тривалості та припинення війни.

«Коли ми і наші діти нарешті будемо жити спокійно?», - питає чоловік.

Жителька Ружина, Віра Воюта з болем цікавиться, чому кошти на субсидію, які повинні бути монетизовані, ще досі не надійшли. Каже, що зневірилися в обіцянках попередньої влади та відчуває себе обманутою.

Тетяна Максіюк турбується іншими проблемами. Каже: у селі Городилець необхідно зробити дорогу з тротуаром для зручності жителів.

«А ще територія школи та дитячого садочка потребує благоустрою. Для дітей немає жодного дитячого майданчика, церква потребує ремонту», - каже жінка.

Вячеслав Рубльов констатує: депутати, які зараз працюють у Верховній раді, часто сприяють розвитку окремих сіл чи громад за особистими вподобаннями. Але впродовж всього робочого терміну взагалі не з’являються у своїх округах і не вирішують проблем своїх виборців.

«Тому партія «Слуга народу», кандидатом в депутати від якої я виступаю, зробить все для того щоб зламати стару систему, скасувати депутатську недоторканість, повернути природні ресурси у користування місцевих громад та розвивати місцевий бізнес. Я планую у населених пунктах розмістити громадські приймальні народного депутата, щоб постійно моніторити питання, які потребують вирішення», - переконує кандидат.

Додає: для завершення антитерористичної операції треба припинити торгові зв’язки з Росією, провести реорганізацію збройних сил України та забезпечити всі військові стратегічні дії, що викоренити ворога з нашої землі.

«А для зменшення цін на ліки необхідно прийняти законодавчі акти для зменшення бюрократичних алгоритмів при надходженні ліків до населення. Для соціального захисту населення прийняти чіткі і зрозумілі законодавчі акти щоб регулювати державну допомогу і субсидії. Для розвитку місцевих громад варто всі реформи, які тривають у нашій державі проводити комплексно, що дасть змогу наповнювати місцеві бюджети для вирішення актуальних проблем»,- підсумував Вячеслав Рубльов.Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин