Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Турійські школярі пишуть інтелектуальну гру «Соняшник»
Турійські школярі пишуть інтелектуальну гру «Соняшник»

На Турійщині нагородили найкращих учнів та педагогів. СПИСОК

09:33 27.05.2019
1705

У Турійській РДА відбулося свято «Творчий педагог і талановита юнь Турійщини», де підсумували досягнення навчального року.

Привітати кращих учнів та вихованців навчальних закладів району прийшли перший заступник голови Турійської районної державної адміністрації Леонід Марчанчин, голова Турійської районної ради Ольга Черен, голова Турійської селищної ради Олексій Безсмертний, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Турійської райдержадміністрації Надія Біланчук. Про це йдеться на сайті РДА.

Нагородили переможців обласного етапу всеукраїнських учнівських олімпіад, а також переможців інтелектуальних конкурсів:

- Стичук Марію, ученицю ЗОШ І-ІІ ступенів імені Ганни Жежко смтТурійськ, переможця обласної олімпіади з математики (вчитель Пшонік Лариса Миколаївна)

- Фількевич Ірину, ученицю опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця обласної олімпіади з української мови і літератури, обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (вчитель Завірюха Неля Федорівна)

- Берестюка Тараса, учня опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчитель Воронюк Галина Святославівна)

- Кочерещук Юліанну, ученицю опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Кот Ірина Миколаївна)

- Терефельську Єлизавету, ученицю опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Кот Ірина Миколаївна)

- Маковецьку Катерину, ученицю Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (вчитель Панасюк Михайло Володимирович)

- Співаченко Іванну, ученицю опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця обласних конкурсів «Українська революція: 100 років надії і боротьби», «Лідери в сучасному суспільстві: хто вони?»

- Гіль Лесю, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки, переможця обласної олімпіади з біології (вчитель Вітрук Віра Василівна)

- Супоровського Юліана, учня Купичівського ліцею, переможця обасного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, слухачів МАН (вчитель Власюк Ніна Іванівна)

- Козачук Вікторію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, переможця обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (вчитель Лапчук Світлана Миколаївна)

- Грицюк Наталію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, переможця обласного, учасника Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів (вчитель Лапчук Світлана Миколаївна)

- Красак Анастасію, ученицю комунального опорного закладу «Купичівський ліцей», лауреата ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа (керівник Тарасюк Наталія Іванівна)

- Омелюха Назара, учня 11 класу комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласної, учасника всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Максимук Роман Петрович)

- Максимук Наталію, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласної олімпіади з з інформаційних технологій (вчитель Максимук Оксана Миколаївна)

- Пашинську Христину, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням у номінації «Історія України і державотворення» (вчитель Рудницька Ганна Ананіївна), учасника Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука»

- Зачернюка Іллю, учня опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням у номінації «Історія України і державотворення» (вчитель Рудницька Ганна Ананіївна)

- Троць Юлію, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна» (керівник Зінюк Антоніна Юріївна)

- Бутримчук Надію, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця Всеукраїнської учнівської Інтернер-олімпіади з англійської мови (вчитель Суха Тетяна Сергіївна)

- Шадчнєву Анастасію, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця Всеукраїнської учнівської Інтернер-олімпіади з англійської мови

- Сиротюка Назара, учня опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця Всеукраїнської учнівської Інтернер-олімпіади з англійської мови

- Маткобожик Юліанну, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця Всеукраїнської учнівської Інтернер-олімпіади з англійської мови

- Сусь Мирославу, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця Всеукраїнської учнівської Інтернер-олімпіади з англійської мови

Переможцями мистецьких конкурсів та пісенних фестивалів признали

- Прищепу Мирославу, ученицю комунального опорного закладу «Купичівський ліцей», переможця Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (керівник Кравчук Марія Василівна)

- Кібиш Соломію, ученицю ЗОШ І-ІІ ступенів с.Туропин, переможця обласної заочної виставки-конкурсу «Новорічний подарунок» (вчитель Микитюк Наталія Іванівна)

- студію «Поліське золото» ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, учасника обласної виставки декоративно-ужиткового мистецтва (керівник Якимович Валентина Петрівна)

Луківська ОТГ

- Киричук Вікторію, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласного етапу конкурсу «Зоологічна галерея» (вчитель Рашкевич Тетяна Василівна)

Турійська ОТГ

- Ткачука Максима, учня опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця різноманітних пісенних конкурсів (керівник Ящук Ігор Валентинович) учасник програми «Співай за мрію»

- Левчук Каріну, ученицю ЗОШ І-ІІ ступенів імені Ганни Жежко смтТурійськ, лауреата обласного конкурсу сучасної української пісні «Срібні дзвіночки» (керівники Квашук Оксана Володимирівна, Абрамчук Галина Євгеніївна)

- Гончарук Марію, вихованку Турійської музичної школи, переможця міжнародного конкурсу акордеоністів та баяністів «Inter Svitiaz acomuzic-2019» (керівник Чикун Катерина Сергіївна)

- команду КВК «Жара» опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця зонального етапу Фестивалю дружин юних пожежників-рятівників (керівники Панасюк Світлана Віталіївна, Левчук Леся Юріївна)

- Пожар Олега, учня ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кульчин, переможця обласних змагань з автомодельного спорту (керівник Жумирук Костянтин Сергійович)

- Циганкову Олександру, вихованку БДТ, переможця обласного конкурсу «Все про безпеку – вустами дітей» (керівник Калюк Валентина Василівна)

- Ковалюк Тетяну, вихованку БДТ, переможця обласної виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (керівник Калюк Валентина Василівна)

- Шевчук Маргариту, вихованку БДТ, переможця обласної виставки-конкурсу робіт учнів з початкового технічного моделювання (керівник Калюк Валентина Василівна)

- Сичика Богдана, вихованця БДТ, переможця обласного конкурсу «Дитинство, зігріте Україною» (керівник Сичик Оксана Миколаївна)

- Кіц Анну, ученицю опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця обласного конкурсу «Таланти третього тисячоліття» (керівник Сичик Віктор Євгенійович)

- Пеха Максима, учня опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», Всекраїнського конкусу «День зустрічі птахів» (керівник Сичик Віктор Євгенійович)

- зразковий колектив студію різьблення «Візерунок» опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, (керівник Сичик Віктор Євгенійович)

- гуртки БДТ «Крій та шиття», «Чарівниці-модельєри», «Чарівна голочка» БДТ, (керівник Калюк Валентина Василівна)

- гуртки «Сувенір», ткацтва «Фантазія» (керівник Сичик Оксана Миколаївна)

- гуртки БДТ «Акварелька», «Стрічковий колорит» (керівник Чайка Олена Анатоліївна)/

В різноманітних екологічних конкурсах перемогу здобули

- Учнівське лісництво комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Турбота молоді тобі, Україно» (керівник Марчук Алла Леонідівна)

- Василюк Віталій, учень ЗОШ І-ІІ ступенів с.Новосілки, філії комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможець національного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний край» (вчитель Горобець Валентина Панасівна)

- Тлучкевич Єлизавета, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кульчин, перемоможець обласного етапунаціонального етапу ХІІ Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний край» (вчитель Никонюк Наталія Миколаївна)

- Федорук Дарина, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кульчин, перемоможець обласного етапунаціонального етапу ХІІ Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний край» (вчитель Никонюк Наталія Миколаївна)

- Довгалюк Дарина, вихованка БДТ, переможець обласного етапу природоохоронної акції «Птах року-2018 – припутень» (керівник Сичик Оксана Миколаївна)

- Гончарук Борис, учень Купичівського ліцею, переможець Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів» (керівник Якимчук Віктор Сергійович)

- Дейнека Юлія, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дуліби, переможець обласного етапу природоохоронної акції «Птах року-2018 – припутень» (вчитель Радобенко Вікторія Ярославівна)/

Переможцями спортивних змагань стали

- Середюк Василь, Середюк Михайло, Дужич Артем, учні опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей, чемпіони України з рукопашного гопака (тренер Смаль О.В.)

- Сулік Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Новий Двір, переможець змагань з підтягування на перекладині на обласній спартакіаді з допризової підготовки (вчитель Тислюк В.О.)

- Мандрицький Василь, Лекай Віталій, Горніч Назар, учні ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, переможці обласних змагань з дзюдо (тренер Кашуба Ярослав Іванович)

- Футбольну команду ДЮСШ (2009-2010 р.н.), капітан Батоговський Арсен, переможця міжнародних, всеукраїнських, обласних, міжобласних змагань з футболу (тренер Глущенко Юрій Миколайович)

- Кудриля Владислава, вихованця Турійської ДЮСШ, срібного призера Чемпіонату України та кубка України з гирьового спорту, кандидат в майстри спорту (тренер Книш А.М.)

- Грисюка Андрія, вихованця ДЮСШ, майстер спорту міжнародного класу Федерації багатоповторного жиму України та федерації ВПА України, чемпіон України з багатоповторного жиму та пауерліфтингу, призер чемпіонату світу з пауерліфтингу (керівник Книш Андрій Миколайович)

- Клімука Романа, вихованця ДЮСШ, майстер спорту федерації ВПА України, чемпіон України цієї Федерації, призер чемпіонату світу з багатоповторного жиму (керівник Книш Андрій Миколайович)

- Литвинець Вікторія, вихованка ДЮСШ, кандидат в майстри спорту, срібний призер відкритого чемпіонату львівської області з багато повторного жиму.

- Циганков Владислав, кандидат в майстри спорту з багато повторного жиму Федерації багато повторного жиму України та федерації ВПА пауерліфтингу, призер чемпіонату України з багато повторного жиму

- Домашук Максим, вихованець ДЮСШ, кандидат в майстри спорту з багато повторного жиму, чемпіон чемпіонату Волинської області з багатповторного жиму.

Коментарі
18 вересня
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин