Аварія за участі судді з Турійщини: що насправді відбулося і хто поніс відповідальність

11 Травня 2019, 13:00
Фото з місця аварії 8619
Фото з місця аварії

Активісти благодійного фонду «Позитивна взаємодія» оприлюднили деталі аварії за участі турійського судді.

Страшна ДТП сталася 27 лютого у Турійську. Тоді вантажівка знесла автобусну зупинку, намагаючись ухилитися від зіткнення з іншим автомобілем. На щастя, аварія дивом не стала трагічною, адже на зупинці тоді не було людей. Згодом виявилося, що учасником автопригоди є суддя Турійського району Роман Тітівалов. Після того жодних деталей ніде не висвітлювали.


Нещодавно на редакційну пошту сайту Район.Турійськ надійшов лист від прес-центру благодійного фонду «Позитивна взаємодія», текст якого подаємо без змін:

Повідомляють також деякі деталі тієї аварії, свідком якої став голова благодійного фонду Віктор Мовчан. Відтак, суддя, за словами очевидців, перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння. 

«Турійське керівництво поліції разом з працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій прибули на місце події першими і знищували докази – пляшки з алкогольними напоями, зняли номерні знаки з авто судді, забороняли фото- і відеозйомку тощо», – розповідають активісти.

Після того Романа Тітівалова нібито доправили до місцевої лікарні, де він відмовився пройти експрес-тест на алкоголь. Та все ж, зразки крові у нього взяли. Щоправда, результати аналізів громадськості невідомі досі.

Подальше місцезнаходження судді достменно невідоме. 

«Зі слів лікарів, Романа Тітівалова відвезли: чи то додому, чи то до іншого медичного закладу. На нашу думку,  щоб приховати суддю подалі від сторонніх очей і зайвої уваги», – йдеться у листі.

Місцеві причину аварії і причетність до неї представника правосуддя пояснюють просто: в той день Тітівалов святкував день народження в місцевому барі і був напідпитку.

«ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ до кожного, хто був свідком події, долучитися до цієї справи і допомогти встановити всі об’єктивні обставини і притягнути винуватих осіб до відповідальності», – просять активісти.

 Наостанок представники фонду додають: «Якщо згодом виявиться, що ми помилково неправильно інтерпретували факти чи необгрунтовано запідозрили суддю Романа Тітівалова  у водінні авто в нетверезому стані, внаслідок чого трапилася ДТП за його участю, намагання ним уникнути відповідальності тощо, то ми обов’язково перепросимо пана Романа! Адже кожен, суб’єктивно оцінюючи факти і події,  не застрахований від помилок».

Коментарі
11 Травня 2019, 17:48
От як виявляється! Все ж таки бухий був. А тут, в статті 3-х місяцевої давності, вигороджували його, мовляв - "Роман хороша, поважна людина, він не сів би в такому стані за руль". От мені цікаво, хто ці всі люди? Родичі? "Карєша"?
12 Травня 2019, 01:56
Ще не один пьяний судя не визнав що він натворив
13 Травня 2019, 10:07
Тітівалов святкував своє день народження на робочому мвсці в робочий час і був бухий в хлам ганьба таким судям продажним
14 Травня 2019, 03:00
Ганьба такому судді!!!!!!
15 Травня 2019, 10:00
Його взагалі за кермом не було він у багажнику їхав
15 Травня 2019, 10:02
Його взагалі за кермом не було він у багажнику їхав
15 Травня 2019, 10:19
Його взагалі за кермом не було він у багажнику їхав
15 Травня 2019, 11:10
Гірше баб базарних!!! Відео шахрая-попрошайки голослівне і необєктивне. <br/>Подивіться уважно на фото. Фура знаходиться в зустрічному для її напрямку руху кюветі, уламки на смузі руху ауді, а тому більше всього правила дорожнього руху порушив водій фури. Хоча це має встановити експертиза.<br/>Таке враження що &amp;quot;великий борець за справедливість&amp;quot; хоче заробити чи недозаробив на чужій біді. Я на місці того судді ще й позов подала б до того провокатора про захист честі.
15 Травня 2019, 14:29
Гірше баб базарних!!! Відео шахрая-попрошайки голослівне і необєктивне. <br/>Подивіться уважно на фото. Фура знаходиться в зустрічному для її напрямку руху кюветі, уламки на смузі руху ауді, а тому більше всього правила дорожнього руху порушив водій фури. Хоча це має встановити експертиза.<br/>Таке враження що &amp;quot;великий борець за справедливість&amp;quot; хоче заробити чи недозаробив на чужій біді. Я на місці того судді ще й позов подала б до того провокатора про захист честі.
15 Травня 2019, 16:17
Смішне відео! З шахрайсько-вимагальним нахилом!!!<br/>Цей &amp;quot;кандидат благодійних наук&amp;quot; вже не вперше так робить, бо іншим способом заробляти не вміє.
15 Травня 2019, 16:21
Смішне відео! З шахрайсько-вимагальним нахилом!!!<br/>Цей &amp;quot;кандидат благодійних наук&amp;quot; вже не вперше так робить, бо іншим способом заробляти не вміє.
15 Травня 2019, 16:24
Смішне відео! З шахрайсько-вимагальним нахилом!!!<br/>Цей &amp;quot;кандидат благодійних наук&amp;quot; вже не вперше так робить, бо іншим способом заробляти не вміє.
15 Травня 2019, 16:31
Смішне відео! З шахрайсько-вимагальним нахилом!!!<br/>Цей &amp;quot;кандидат благодійних наук&amp;quot; вже не вперше так робить, бо іншим способом заробляти не вміє.
15 Травня 2019, 16:32
Смішне відео! З шахрайсько-вимагальним нахилом!!!<br/>Цей &amp;quot;кандидат благодійних наук&amp;quot; вже не вперше так робить, бо іншим способом заробляти не вміє.
15 Травня 2019, 16:58
Знайшли кому вірити, аферисту та зеку колишньому. Хай Мовчан розкаже як у схожій ситуації не так давно ходив гроші вимагав з людей за не розголошення, і як живе за гроші благодійників!
15 Травня 2019, 17:57
Смішне відео! З шахрайсько-вимагальним нахилом!!!<br/>Цей &amp;quot;кандидат благодійних наук&amp;quot; вже не вперше так робить, бо іншим способом заробляти не вміє.
15 Травня 2019, 18:55
Нормальний пацан суддя...
28 Травня 2019, 02:24
Роман Тітівалов порядна людина, ще б нам всіх таких суддів. Звичайно всім добрим не буде, а таких шахраїв як Мовчан потрібно ставити на місце.