Аварія в Турійську: вантажівка знесла зупинку

28 Лютого 2019, 15:35
Вантажівка знесла зупинку 10622
Вантажівка знесла зупинку

У Турійську в мікрорайоні Містечко сталася аварія за участі вантажівки та легковика.

ДТП сталася у середу, 27 лютого, близько 20.00. Про це інформують Турійські новини.

Внаслідок зіткнення вантажівка знесла автобусну зупинку. На щастя, людей там не було.

Легковик зазнав значних механічних пошкоджень. Про долю водіїв не повідомляють.



 

 

Коментарі
28 Лютого 2019, 21:04
За кермом легковика був суддя Турійського суду Тітівалов Роман, який був у стані алкогольного сп'яніння.<br/>Чому преса мовчить?
28 Лютого 2019, 22:11
Ага,чому мовчать що &quot;доблєсна поліція&quot;побиріку ще й знімала номери на легковику.Суддя повинен молитися що немає жертв і підшитися ,якщо не вміє бухати. Коли вже понажираються?????
01 Березня 2019, 00:20
Тітівалов завжди п’яний їздить, їм все можна вони ж судді....<br/>Скільки ще має бути ДТП і СМЕРТЕЙ???
01 Березня 2019, 00:36
Ніхто з тих хто пише, не знає, що і як було. Не судіть і не судимі будете
01 Березня 2019, 01:26
А та шо штунда?
01 Березня 2019, 10:12
А ви знаєте?Чи ви родич,знайомий судді?Якби не знали не писали б.Дякуйте,що немає жертв.Може дійде нарешті до безмозглих не сідати за руль випившими.
01 Березня 2019, 12:02
Зупинка перейшла дорогу в невстановленому місті.
01 Березня 2019, 23:41
Не зовсім правильний заголовок.А чому б не написати &quot;П'яний суддя за кермом&quot;?Є ж свідки.А якби не дай Боже хтось постраждав?Творять що хочуть.Якби за кермом легковика не був суддя я думаю більш детальна опис події була.Чи в нас як завжди,хто має бабло тому все можна?
02 Березня 2019, 00:24
Це його Бог наказав за те що інших лишає прав керування!
02 Березня 2019, 00:37
Ромчик ти позориш всю систему.За таких ослів як ти страдають люди...<br/>Тобі не місце в нашому судді
02 Березня 2019, 05:13
Ви бачили там дорогу???Яма на ямі...там чи п‘яний чи тверезий може попасти в біду!Люди, невже ви застраховані від такого, що пишете таке гамно?
02 Березня 2019, 05:13
Ви бачили там дорогу???Яма на ямі...там чи п‘яний чи тверезий може попасти в біду!Люди, невже ви застраховані від такого, що пишете таке гамно?
02 Березня 2019, 07:16
Галю хто тебе вибрав в депутати? Краще співала б, а ще краще не співала б. люди не судіть, бо карма вона така. Будьте обережні за кермом. Добре, що всі живі. Слідкуйте за своім життям, та й тоді усе наладиться)
02 Березня 2019, 10:48
Не Вам його судити! Ніхто не знає,п'яний він був чи ні! Роман дуже хороша людина і порядна людина і ви не маєте права писати тут таке!
02 Березня 2019, 11:55
Щось багато людей пише що він був бухій думаю доля правди в цьому є, но наша правова система зробить з водія тіра ще винуватого))
02 Березня 2019, 15:26
То ж хороша..<br/>Нащо за руль випившими сідав?П'яний точно був,відео з заправки покаже,якщо ще не витерли,але й свідків теж є.
02 Березня 2019, 18:04
Тітівалов суддя і тим більше не повинен сідати за кермо у стані алкогольного сп‘яніння.Чи суддям з прокурорами та чекистами закони не тим чорнилом написані?<br/>Тітівалова гнати з роботи треба.<br/>За які гроші він будує будинок в с.Зелена (тільки за участок 20000 у.о чесно зароблених виложив з своєї кишені), автомобіль який купував за 30000 у.е 3 роки тому?<br/>Нащо дивиться НБУ???<br/>Я так це не залишу хлопче....<br/>Не старуха я
02 Березня 2019, 18:22
Ви б краще в свій карман заглядали,а не в чужий носа сунете!
02 Березня 2019, 19:51
Нехай розберається прокуратура стосовно ДТП, я буду слідкувати
02 Березня 2019, 20:42
Що значить в чужу кишеню?! Заглядаємо і будемо заглядати!!! Я та ви, платимо йому заробітну плату. Та ще й яку, та й за яку посаду. На скільки я знаю, держ. службовець не має права займатися підпр. діяльністю. Тому, якщо вищевказані цифри реальні хоча б на 50-60%, виникає дуже багато запитань. Це одне... Інше, це чи дійсно він був у стані алк. сп'яніння. Якщо був, то яка різниця який він по життю?! Тоді, виходить, що всі оточуючі навколо його проста м'ясна маса. От таке собі життя за подвійними стандартами: тут рука закону, а тут п'яний мажор. Тому насамперед, необхідні факти його стану під час ДТП. А поки це просто емоції
02 Березня 2019, 21:31
Сталося так як сталося. Він сам себе картає і цього на даний час йому й так вистачить. Слава Богу, що всі живі, але не треба бути такими злими і радіти чужій біді. Ніуоли не зарікайтесь. Всеодно, Роман розумний суддя і толковий, а помилку свою я думаю він і сам розуміє. Доречі машина в його була ще в той час, як він тільки став суддею
02 Березня 2019, 21:31
Сталося так як сталося. Він сам себе картає і цього на даний час йому й так вистачить. Слава Богу, що всі живі, але не треба бути такими злими і радіти чужій біді. Ніуоли не зарікайтесь. Всеодно, Роман розумний суддя і толковий, а помилку свою я думаю він і сам розуміє. Доречі машина в його була ще в той час, як він тільки став суддею
02 Березня 2019, 22:36
Вибачте, &quot;Сталося як сталося&quot; - цю фразу можна застосувати для випадку, коли розбив вазу, впав чи щось подібне. Тут ДТП могло б мати страшенні наслідки. Ви тільки уявіть, якщо б на зупинці були б люди! І звідки ви знаєте, що він себе картає? Чому? За що? Що був в акл. спянінні чи винний бо не дотримався ПДР? Звідки такі пізнання. Повторюю, якщо був пяний - його абсолютно ніщо не виправдовує, включно і ваші слова.
02 Березня 2019, 22:47
Так, могли, але не сталися. Я впевнена, що картає. І так, мені його шкода, бо знаю як хорошу і розумну людину.
02 Березня 2019, 23:00
Роман Костянтинович порядна людина,ви нічого точно не знаєте,але пишите тут!Мені також дуже шкода!З чого ви взяли, що він був п'яний?Бо так вигідніше його зробити винним?Ви пили з ним,що в курсі цього?
03 Березня 2019, 00:25
На різних ресурсах про цю ситуацію, в коментарях коментують люди, можливо очевидці що він був у стані алк. сп'яніння. Тому тут так гостро і обговорюють цю ситуацію. Нікому тут не вигідно робити його винним. Я впевнений, якби у цій статті йшлося про те, що він був у тверезому стані, тут були б 1-2 коментарі і ті не про що. Є одне запитання, чому поліція відразу з авто зняли номера? Це така необхідність?
03 Березня 2019, 00:34
В заголовку і змісті цієі статті взагалі не написано про стан сп'яніння. Ти тут саме більше виписуєш сам до себе, фантазуєш. Дивлячись, що осталося з машини постає питання, чи міг він вийти самостійно. А ти говориш про стан сп'яніння.
03 Березня 2019, 00:45
Дійсно, як свідки аварії, могли бачити , що він був п'яний, якщо я думаю він не сам вийшов з авто і після аварії, якщо був в свідомості, то точно перебував в стані шоку, через який надати оцінку того, був він тверезий, чи ні, не можна. Знайомі бачили його, як він помалу їхав в Турійську, а не так як розповідають &quot;очевидці&quot;. Просто деякі люди радіють чужій проблемі
03 Березня 2019, 00:58
Ото ж,видел пишете те,що Вам, вигідно!Те,що хочете бачити ви!Ви з ним не пили,так що нема чого коментувати!
03 Березня 2019, 01:13
Хм... Тобто ви впевнені на 100% що він був тверезий? Ви їхали разом із ним? Ви діставали його з авто? Ви робили експертизу? А я чомусь впевнений, що ви нічого не знаєте! Зверніть увагу, я ніде не сказав що він був в алк. стані. Я лише пояснив те, що його нічого не виправдовує, у разі якщо він був п'яним. Якщо був тверезий - інша справа. Тому нічого я тут не фантазую. Так, все могло бути так, як ви і описуєте( аварія, шок). Але могло бути і інакше - ... підбіг очевидець щоб допомогти, і відчув різкий запах алкоголю. І як тоді на написане вами? Звичайно я цього не стверджую (як і все вище), але чому ви впевнені що він був тверезий? Розумієте, є дві сторони - тверезий та п'яний. Також багато написали про алк. спяніння. Як думаєте, в яку сторону піде дискусія?) І залишається відкрите запитання відносно номерних знаків
03 Березня 2019, 01:24
Ну якщо ти про передній номерний то тобі збрехали, його не знімали точно.
03 Березня 2019, 01:25
Тобто, щоб коментувати, мені треба було з ним пити? Ви нормально себе почуваєте???
03 Березня 2019, 01:45
А з чого такі факти?Якщо він суддя, сталася аварія то він автоматично стає п'яним?Не пишіть бред! Немає експертизи! Буде, тоді і поговоримо!
03 Березня 2019, 02:06
Які факти? Ми просто обговорюємо ймовірність в даній ситуації. Звідки ви знаєте що немає експертизи? Коли буде і з ким мені потім говорити?)) До чого ви це пишете?) Мені вже надоїло.. напишу втретє - я не стверджую що він був у алк. стані.
03 Березня 2019, 02:14
По факту, дякувати Богу жертв не має, постраждав один водій ауді, який зараз має великі проблеми із здоров'ям, достеменно не відомо причини по якій трапилось ДТП, так чому всі таааак переживають, кажуть як би був не суддя, то заголовок був би іншим, а моя думка, що як би був не суддя, то до кінця слідуючого дня, взагалі б про цю ситуацію ніхто й не говорив би. А Роман розумний, молодий і толковий суддя, який точно по своїх професійних здібностях жодним чином не позорить свою професію
03 Березня 2019, 02:31
Ото ж то,він хороша,порядна і розумна людина і мені не приємно,що на нього пишуть всяку х**ню, краще б дома серіали дивитися!Добре,що ж про що поговорити!Вам ще не надоїло?
03 Березня 2019, 03:25
Це дуже добре, що людина добра, порядна, розумна... та на жаль, це немає ніякого відношення до ДТП. На дорозі сталася пригода, через вину одного з водіїв. Через що конкретно ми не знаємо. Дуже багато коментарів пишуть про алк. стан. Мені, як звичайній людині, звісно хочеться думати про краще. Завершу я на тому, що скажу таке: не винний - мої співчуття, винний - понесе покарання.
04 Березня 2019, 02:08
В людини сталася біда і це факт. Ніхто від цього не застрахований! Ми не знаємо,що буде з нами завтра,для чого лити цей бруд?? Роман дуже хороша людина,коли моє авто у сильний голольод з'їхало в кювет,він перший зупинився і допоміг... Не судіть і не будете судимі!
04 Березня 2019, 19:54
Одне питання:Чому наша доблісна,кончана поліція не вспіла приїхати,і зразу зняли номери на автомобілі?
04 Березня 2019, 19:58
Думаєте якщо суддя то йому все можна? Тоді чому простому громадянину це не дозволено?
04 Березня 2019, 20:03
Ви пожалійте бідолагу фури,який зніс зупинку,щоб суддя залишився живим.
04 Березня 2019, 21:42
до АНТИ КОП, звідки ви знаєте про номера? Є якісь фактичні дані (фото після ДТП чи відео)? Чому питаю, бо хочу бачити хоча б якісь факти. Бо окрім тих, хто десь почув про акл. спянніння, і окрім тих, які знають його як чесну людину - немає. Хто хоча б був очивидцем?
04 Березня 2019, 23:17
Я БУВ СВІДКОМ ЯК ВІН ЇХАВ ТУРІЙСЬКОМ, І НА ВІДМІНУ ВІН ТИХ, ХТО ГОВОРИТЬ, ЩО ВІН ГНАВСЯ ПО ТУРІЙСЬКУ, МОЖУ СКАЗАТИ ТОЧНО, ВІН ЇХАВ ПОМАЛУ. І ДОРЕЧІ ТЕЖ ЗНАЮ РОМАНА І ЧУВ ПРО ЙОГО ЛИШЕ ХОРОШІ ВІДГУКИ І ЯК ПРО ЛЮДИНУ І ЯК ПРО РОЗУМНОГО СУДДЮ
16 Лютого 2020, 00:36
Та &amp;quot;кончаний&amp;quot; він!