Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Лукові побували екстрасенси
У Лукові побували екстрасенси

Як пов'язані Ванга, принцеса Діана та звичайна сім'я з Лукова: на Турійщині слідство вели екстрасенси

12:53 04.02.2019
976

У сім'ї Тетяни Систалюк з селища Луків Турійського району почали відбуватися містичні події. Жінка звернулася по допомогу у програму «Слідство ведуть екстрасенси».

Програму транслювали на телеканалі СТБ у неділю, 3 лютого.

Нагадаємо, чоловіка та сина Тетяни непокоїли тривожні сни, у яких покійний родич передбачав їм швидку смерть. З того часу луківчанка щодня прокидалася з думкою, що скоро втратить сім'ю.

Незабаром з Богданом, чоловіком Тетяни Систалюк, справді почали ставатися нещастя. Спершу він серйозно постраждав на роботі під час будівництва, потім мало не загинув в автомобільній аварії.

За розслідування цієї справи взялися азербайджанський екстрасенс Хаял Алекперов, українська ясновидиця Олена Курилова та британський медіум Анна Гальерс.

Напередодні зйомок виявилося, що Анна Гальерс не зможе прибути в Україну, але медіум допоможе своїм колегам на відстані, працюючи з фото Тетяни. До неї прийшов дух принцеси Діани, який сказав: «Та, кому ти хочеш допомогти, страждає через те, що й я».

Натомість джини Хаяла Алекперова вказали йому на місце, де вдасться отримати потрібну інформацію – старовинну усипальницю. Окрім того, на початку розслідування азербайджанському екстрасенсу явився дух болгарської ясновидиці Ванги, котрий попередив його: «Розкрий таємницю маленької дівчинки. Її секрет несе смерть».

Дивними видіннями поділилася й Олена Курилова. Їй напередодні подорожі на Волинь явився чоловік у червоній накидці, який тримав у руках список смертей. А коли ясовидиця спробувала налаштовувалася на енергетику родини Систалюк, відчула, що всі біди в сім’ї трапляються через помсту покійного чоловіка, котрий таким чином відплачує жінці – Тетяні.

У ході розслідування екстрасенси з’ясували, що трагедії в родині Тетяни Систалюк стаються через мертвого чоловіка, прив’язаного до будинку, котрому потрібні саме голови членів сім’ї. І від духу страждали не тільки чоловіки в родині. До прикладу, донечці Тетяни Валерії двічі робили операцію з видалення кісти в голові.

У аварію потрапляла й сама Тетяна, де отримала струс голови. Як пригадала, перед поїздкою в авто зламався пасок безпеки, а напередодні нещасного випадку їй являвся покійний дядько, який таким чином ніби попереджав її про небезпеку. Так, екстрасенси дійшли висновку, що саме дядько вберіг Тетяну від смерті в ДТП.

Щодо принцеси Уельської, то, за висновками експертів, Діана зазнала смертельних травм теж через несправний пасок безпеки. І відомо, що незадовго до своєї смерті принцеса відвідувала ясновидицю, а в листі другу Діана зізнавалася, що боїться того, що загине саме в ДТП, оскільки підозрює, що її чоловік, принц Чарльз, планує нещасний випадок із автомобілем.

Кульмінацією розслідування стало те, що до екстрасенсів прийшов вже згаданий дух у червоній накидці. Він повів їх до старовинного сімейного склепу, де, за словами істориків, поховані родичі польського воєводи Фредеріка. Саме його на портретах зображали у червоній накидці.

Тетяна Систалюк зізналася, що у дитинстві любила гратися у склепі, робила це навіть з черепами. Екстрасенси ж зауважили, що мертві, поховані у склепі, не мають спокою у зв’язку з тим, що їхні останки розікрали. Саме тому вони і приносять біди родині Тетяни Систалюк. А оскільки жінка в дитинстві гралася черепом, то духи насамперед вражають голови членів її сім’ї.

Медіуми провели спеціальний обряд, який, за їхніми словами, вбереже родину від помсти мертвих, а Тетяна попросила вибачення у тих, хто покоїться в склепі.

«Тепер ви із вашою сім’єю постійно повинні ходити до церкви та просити вибачення в цього чоловіка та його родини і принести сюди лампадку, схожу на ту, яку ви взяли звідси. Це може зупинити загрозу вашій родині. І хто міг би подумати, що врятує вас дух принцеси Діани», – сказав наостанок Тетяні Хаял Алекперов.

Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
10.02.2019
09.02.2019
08.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин